#

Hall of Fame

Hall of Fame

Hier vind je een overzicht van de samenstellingen die het Landelijk Bestuur in de afgelopen jaren heeft gehad.

September 2017 - September 2018
Voorzitter Kevin Brongers
Secretaris Pauline Gerth van Wijk
Penningmeester Bram van Wickeren
Bestuurslid Politiek & Internationaal Dennis van Driel
Bestuurslid Pers & Promotie Lysanne van Schaik
Bestuurslid Organisatie & Scholing Danny Hoogstad
     
September 2016 - September 2017
Voorzitter Wouter van Erkel
Secretaris Thomas Wielders
Penningmeester Martijn Kösters
Bestuurslid Politiek Eric Stok
Bestuurslid Pers Koen Sijtsema
Bestuurslid Promotie & Marketing Edwin Bakker (tot februari)
Bestuurslid Organisatie Nienke Vennik
Bestuurslid Scholing & Vorming Mitchel Eijkemans
Bestuurslid Internationaal Laura Neijenhuis
    
September 2015 - September 2016
Voorzitter Elene Walgenbach
Algemeen Secretaris Mieke de Wit (tot medio november)
Algemeen Secretaris Edwin Kaptein (vanaf november)
Penningmeester Marit van Piggelen
Secretaris Politiek Bart Vosmer
Secretaris Pers Jelle Ages
Secretaris Promotie Edwin Bakker
Secretaris Organisatie Mark de Groot
Secretaris Scholing & Vorming Jasper van den Hof
Internationaal Secretaris Arvid Plugge
    
September 2014 – September 2015
Voorzitter Dirkjan Tijs
Algemeen Secretaris Bas Hazeborg
Penningmeester Martin van Montfort
Secretaris Politiek Hanna Hekkert
Secretaris Pers Arnout Maat
Secretaris Promotie Mark Ottema
Secretaris Organisatie Marjolein Niewijk
Secretaris Scholing & Vorming Tom Brouwers
Secretaris Internationaal Milan Assies
    
September 2013 - September 2014
Voorzitter Stefan de Koning
Algemeen Secretaris Malu Pasman
Penningmeester Martin van Montfort
Secretaris Politiek Moana van IJsselijk
Secretaris Organisatie Leonore Hofhuis
Secretaris Promotie Esmée Zandvliet (tot medio juni)
Secretaris Pers Jurjen Hoekstra
Internationaal Secretaris Leon Ploegstra
  
Oktober 2012 - September 2013
Voorzitter Wieke Timmermans (tot medio juni)
Voorzitter a.i. Pauline Kastermans
Algemeen Secretaris Matthijs Olde
Penningmeester Sander Cortenraad
Secretaris Politiek Dirkjan Tijs
Secretaris Organisatie Ingrid van Rijt
Secretaris Scholing & Vorming Sjoerd Wannet
Secretaris Promotie Jan-Willem de Bruin (a.i. tot juni)
Secretaris Voorlichting Manuel Buitenhuis
Internationaal Secretaris Pauline Kastermans
  
April 2012 - Oktober 2012
Voorzitter Nikie van Thiel
Algemeen Secretaris Mathijs Kleijnen
Penningmeester a.i Wieke Timmermans
Secretaris Politiek Dirkjan Tijs
Secretaris Organisatie Susanne Schilderman
Secretaris Scholing & Vorming Steve Bertens
Secretaris Promotie Nils ter Braake
Secretaris Voorlichting Martine Luijten
Internationaal Secretaris Pauline Kastermans
  
Oktober 2011 - April 2012
Voorzitter Nikie van Thiel
Algemeen Secretaris Mathijs Kleijnen
Penningmeester a.i Wieke Timmermans
Secretaris Politiek Sam Quax
Secretaris Organisatie Susanne Schilderman
Secretaris Scholing & Vorming Steve Bertens
Secretaris Promotie Nils ter Braake
Secretaris Voorlichting Martine Luijten
Internationaal Secretaris Robert Wintraecken
   
April 2011 - Oktober 2011
Voorzitter Maarten Koning
Algemeen Secretaris Nikolai Jacobs
Penningmeester Robert Landheer
Secretaris Politiek Sam Quax
Secretaris Organisatie Nikie van Thiel
Secretaris Scholing & Vorming Reinier Folkerts
Secretaris Promotie Jet van Genuchten
Secretaris Voorlichting Ilja Boelaars
Internationaal Secretaris a.i. Robert Wintraecken
   
Oktober 2010 - April 2011
Voorzitter Maarten Koning
Algemeen Secretaris Nikolai Jacobs
Penningmeester Robert Landheer
Secretaris Politiek Cas van Kleef
Secretaris Organisatie Nikie van Thiel
Secretaris Scholing & Vorming Reinier Folkerts
Secretaris Promotie Jet van Genuchten
Secretaris Voorlichting Ilja Boelaars
Internationaal Secretaris Ben Burgers
   
April 2010 - Oktober 2010
Voorzitter Thomas Bakker
Algemeen Secretaris Nikolai Jacobs
Penningmeester Robert Landheer
Secretaris Politiek Cas van Kleef
Secretaris Organisatie Merel Mette Rademaker
Secretaris Scholing & Vorming Eva Kunst
Secretaris Promotie Jochem Sprenger
Secretaris Voorlichting Carola Zandbergen
Internationaal Secretaris Erik van der Meij
   
Oktober 2009 - April 2010
Voorzitter Thomas Bakker
Algemeen Secretaris Joyce Baars
Penningmeester (tot medio december) Wouter Verhaak
Penningmeester a.i. Robert Landheer
Secretaris Politiek Jolien van Hooff
Secretaris Organisatie a.i. Sabrina van Eijs
Secretaris Scholing & Vorming Eva Kunst
Secretaris Promotie a.i. Jochem Sprenger
Secretaris Voorlichting Carola Zandbergen
Internationaal Secretaris Erik van der Meij
   
April 2009 - Oktober 2009
Voorzitter Rob Jetten
Algemeen Secretaris Joyce Baars
Penningmeester Sander Schelhaas
Secretaris Politiek Thijs Kleinpaste
Secretaris Organisatie Manon le Blanc
Secretaris Scholing & Vorming Jean-Pierre Nelk
Secretaris Promotie Chris-Jan Kamminga
Secretaris Voorlichting Carola Zandbergen
Internationaal Secretaris Erik van der Meij
   
Oktober 2008 - April 2009
Voorzitter Rob Jetten
Algemeen Secretaris a.i. Arend Meijer
Penningmeester Vincent Luijnenburg
Secretaris Politiek (tot medio februari) Fleur de Groot
Secretaris Voorlichting Manon le Blanc
Internationaal Secretaris Lisalotte van der Tas
   
April 2008 - Oktober 2008
Voorzitter Floris Kreiken
Algemeen Secretaris Maaike Alleblas
Penningmeester Eric Krijgsman
Secretaris Politiek Marianne Meijssen
Secretaris Scholing & Vorming Boyd van Dijk
Secretaris Promotie Chantal Weijers
Secretaris Pers Peter van Gool
Internationaal Secretaris Lisalotte van der Tas
   
Oktober 2007 - April 2008
Voorzitter Floris Kreiken
Algemeen Secretaris a.i. Maaike Alleblas
Penningmeester Eric Krijgsman
Secretaris Evenementen Lex Sietses
Secretaris Politiek Marianne Meijssen
Secretaris Scholing & Vorming Mark Santcroos
Secretaris Promotie Chantal Weijers
Secretaris Pers Peter van Gool
Internationaal Secretaris Lisalotte van der Tas
   
April 2007 - Oktober 2007
Voorzitter Ton Monasso
Algemeen Secretaris (tot medio juni) Jeroen Schelhaas
Algemeen Secretaris a.i. (vanaf medio juni) Kevin van Halderen
Penningmeester Eric Krijgsman
Secretaris Politiek Jan Wouter Langenberg
Secretaris Scholing & Vorming Inge Jansen
Secretaris Promotie Floris Kreiken
Secretaris Pers Alon de Lieme
Internationaal Secretaris a.i. Jeroen Mimpen
   
Oktober 2006 - April 2007
Voorzitter Ton Monasso
Algemeen Secretaris Jeroen Schelhaas
Penningmeester (tot medio februari) Kim van Aerle
Penningmeester a.i. (vanaf medio februari) Ton Monasso
Secretaris Politiek Jan Wouter Langenberg
Secretaris Scholing & Vorming Inge Jansen
Secretaris Promotie Ferry Nagel
Secretaris Pers Alon de Lieme
Internationaal Secretaris a.i. Fréderique Petit
   
April 2006 - Oktober 2006
Voorzitter Reinout de Vries
Algemeen Secretaris Rosa van der Tas
Penningmeester Thijs Brandenburg
Secretaris Politiek Hugo van Haastert
Secretaris Organisatie Anita Vink
Secretaris Scholing & Vorming Jeroen Mimpen
Secretaris Promotie Ferry Nagel
Secretaris Voorlichting Bram Fokke
Internationaal Secretaris Tjeerd Dierckxsens
   
Oktober 2005 - April 2006
Voorzitter Reinout de Vries
Algemeen Secretaris Rosa van der Tas
Penningmeester Thijs Brandenburg
Secretaris Politiek Hugo van Haastert
Secretaris Organisatie Anita Vink
Secretaris Scholing & Vorming Jeroen Mimpen
Secretaris Promotie Bas Nijboer
Secretaris Voorlichting Bram Fokke
Internationaal Secretaris Tjeerd Dierckxsens
   
April 2005- Oktober 2005
Voorzitter Jan Paternotte
Algemeen Secretaris Irene van den Broek
Penningmeester Marco Brandt
Secretaris Politiek Alexander Scholtes
Secretaris Organisatie Martine van Schoor
Secretaris Scholing & Vorming Reinout de Vries
Secretaris Promotie Michiel Uitdehaag
Secretaris Pers Reinout de Vries a.i.
Internationaal Secretaris Bart Woord
   
Oktober 2004 - April 2005
Voorzitter Jan Paternotte
Algemeen Secretaris Irene van den Broek
Penningmeester Marco Brandt
Secretaris Politiek Alexander Scholtes
Secretaris Organisatie Martine van Schoor
Secretaris Scholing & Vorming Reinout de Vries
Secretaris Promotie Michiel Uitdehaag (nov-apr) a.i.
Secretaris Pers Bart Luijkx
Internationaal Secretaris Bart Woord
   
April 2004 - Oktober 2004
Voorzitter Vincent Verkoelen (apr-aug)
Jan Paternotte (aug-okt) a.i.
Algemeen Secretaris Jacqueline van der Woude
Penningmeester Marco Brandt
Secretaris Politiek Salima Belhaj
Secretaris Organisatie Annemarijn Koop (apr-mei)
Martine van Schoor (jun-okt) a.i.
Secretaris Scholing & Vorming Jan Paternotte
Secretaris Promotie Michiel Kellner
Secretaris Pers Michiel Hazen
Internationaal Secretaris Bart Woord
   
Oktober 2003 - April 2004
Voorzitter Vincent Verkoelen
Algemeen Secretaris Jacqueline van der Woude
Penningmeester Peter Luijten
Secretaris Politiek Salima Belhaj
Secretaris Organisatie Annemarijn Koop
Secretaris Scholing & Vorming Jan Paternotte
Secretaris Pers Michiel Hazen
Secretaris Promotie Michiel Kellner
Internationaal Secretaris Daniëlle Paulssen
   
April 2003 - Oktober 2003
Voorzitter Vincent Verkoelen
Algemeen Secretaris Floriske Bodisco Massink
Penningmeester Peter Luijten
Secretaris Politiek Bart Luijkx
Secretaris Organisatie Maaike Heijnen
Secretaris Scholing & Vorming Marc de Droog
Secretaris Pers Michiel Hazen (mei-okt) a.i.
Secretaris Promotie Michiel Kellner
Internationaal Secretaris Daniëlle Paulssen
   
Oktober 2002 - April 2003
Voorzitter Daniëlle Paulssen a.i.
Algemeen Secretaris Carmen Rumt (okt-jan)
Floriske Bodisco Massink (jan-apr) a.i.
Penningmeester Peter Luijten
Secretaris Politiek Bart Luijkx
Secretaris Organisatie Maaike Heijnen
Secretaris Scholing & Vorming Marc de Droog
Secretaris Pers & Promotie Komala Dubois
Internationaal Secretaris Daniëlle Paulssen
   
April 2002 - Oktober 2002
Voorzitter Jasper Hörmann
Algemeen Secretaris Hermien Lankhorst
Penningmeester Maurits van der Hoofd (apr-jun)
Wouter Brunia (jun-okt) a.i.
Secretaris Politiek Hans Giesing
Secretaris Pers & Promotie Diederik Brink (apr-jul)
Internationaal Secretaris Daniëlle Paulssen
Algemeen Bestuurslid Wouter Brunia
Algemeen Bestuurslid Kim Waanders
   
November 2001 - April 2002
Voorzitter Jasper Hörmann
Algemeen Secretaris Hermien Lankhorst
Penningmeester Maurits van der Hoofd
Secretaris Politiek Hans Giesing
Secretaris Organisatie Gerzon Eenkhoorn a.i.
Secretaris Pers & Promotie Diederik Brink
Internationaal Secretaris Wouter Brunia
   
April 2001 - November 2001
Voorzitter Jasper Hörmann
Algemeen Secretaris Ivo Spanjersberg
Penningmeester Maurits van der Hoofd
Secretaris Organisatie, Scholing & Vorming Hans Giesing
Secretaris Pers & Promotie Diederik Brink (aug-nov) a.i.
Internationaal Secretaris Wouter Brunia
   
November 2000 - April 2001
Voorzitter Jasper Hörmann
Algemeen Secretaris Ivo Spanjersberg
Penningmeester Edgar Zaagsma
Secretaris Politiek Kemal Rijken
Secretaris Organisatie, Scholing & Vorming Hans Giesing (dec-apr) a.i.
Internationaal Secretaris Wouter Brunia
Algemeen Bestuurslid Rogier van Rooij