Hier vind je een overzicht van de samenstellingen die het Landelijk Bestuur vanaf november 2000 heeft gehad.

September 2020 – September 2021
VoorzitterLéonie Janssen
SecretarisSophie den Ouden
PenningmeesterJasper Klasen
Bestuurslid PolitiekNikki Fredriksz
Bestuurslid Pers & ProfileringJelrik Westra
Bestuurslid OrganisatiePuck Rouffaer
Bestuurslid Interne ZakenKoen Reedijk
September 2019 – September 2020
VoorzitterAnnabel Broer
SecretarisYvet Laan
PenningmeesterKyllian van der Put
Bestuurslid PromotieMarije Heerma
Bestuurslid OrganisatieJasper Ensing
Bestuurslid Pers & PolitiekWimer Heemskerk
Bestuurslid TalentontwikkelingPim Cramer
September 2018 – September 2019
VoorzitterDennis van Driel
SecretarisMichiel Lemmers
Penningmeester a.i. en Bestuurslid Politiek & InternationaalMarten Porte
Bestuurslid Pers & PromotieMarit Gorissen
Bestuurslid Organisatie & ScholingCyriel van Vugt
  
  
September 2017 – September 2018
VoorzitterKevin Brongers
SecretarisPauline Gerth van Wijk
PenningmeesterBram van Wickeren
Bestuurslid Politiek & InternationaalDennis van Driel
Bestuurslid Pers & PromotieLysanne van Schaik
Bestuurslid Organisatie & ScholingDanny Hoogstad
  
  
September 2016 – September 2017
VoorzitterWouter van Erkel
SecretarisThomas Wielders
PenningmeesterMartijn Kösters
Bestuurslid PolitiekEric Stok
Bestuurslid PersKoen Sijtsema
Bestuurslid Promotie & MarketingEdwin Bakker (tot februari)
Bestuurslid OrganisatieNienke Vennik
Bestuurslid Scholing & VormingMitchel Eijkemans
Bestuurslid InternationaalLaura Neijenhuis
  
  
September 2015 – September 2016
VoorzitterElene Walgenbach
Algemeen SecretarisMieke de Wit (tot medio november)
Algemeen SecretarisEdwin Kaptein (vanaf november)
PenningmeesterMarit van Piggelen
Secretaris PolitiekBart Vosmer
Secretaris PersJelle Ages
Secretaris PromotieEdwin Bakker
Secretaris OrganisatieMark de Groot
Secretaris Scholing & VormingJasper van den Hof
Internationaal SecretarisArvid Plugge
  
  
September 2014 – September 2015
VoorzitterDirkjan Tijs
Algemeen SecretarisBas Hazeborg
PenningmeesterMartin van Montfort
Secretaris PolitiekHanna Hekkert
Secretaris PersArnout Maat
Secretaris PromotieMark Ottema
Secretaris OrganisatieMarjolein Niewijk
Secretaris Scholing & VormingTom Brouwers
Secretaris InternationaalMilan Assies
  
  
September 2013 – September 2014
VoorzitterStefan de Koning
Algemeen SecretarisMalu Pasman
PenningmeesterMartin van Montfort
Secretaris PolitiekMoana van IJsselijk
Secretaris OrganisatieLeonore Hofhuis
Secretaris PromotieEsmée Zandvliet (tot medio juni)
Secretaris PersJurjen Hoekstra
Internationaal SecretarisLeon Ploegstra
  
  
Oktober 2012 – September 2013
VoorzitterWieke Timmermans (tot medio juni)
Voorzitter a.i.Pauline Kastermans
Algemeen SecretarisMatthijs Olde
PenningmeesterSander Cortenraad
Secretaris PolitiekDirkjan Tijs
Secretaris OrganisatieIngrid van Rijt
Secretaris Scholing & VormingSjoerd Wannet
Secretaris PromotieJan-Willem de Bruin (a.i. tot juni)
Secretaris VoorlichtingManuel Buitenhuis
Internationaal SecretarisPauline Kastermans
  
  
April 2012 – Oktober 2012
VoorzitterNikie van Thiel
Algemeen SecretarisMathijs Kleijnen
Penningmeester a.iWieke Timmermans
Secretaris PolitiekDirkjan Tijs
Secretaris OrganisatieSusanne Schilderman
Secretaris Scholing & VormingSteve Bertens
Secretaris PromotieNils ter Braake
Secretaris VoorlichtingMartine Luijten
Internationaal SecretarisPauline Kastermans
  
 
Oktober 2011 – April 2012
VoorzitterNikie van Thiel
Algemeen SecretarisMathijs Kleijnen
Penningmeester a.iWieke Timmermans
Secretaris PolitiekSam Quax
Secretaris OrganisatieSusanne Schilderman
Secretaris Scholing & VormingSteve Bertens
Secretaris PromotieNils ter Braake
Secretaris VoorlichtingMartine Luijten
Internationaal SecretarisRobert Wintraecken
  
  
April 2011 – Oktober 2011
VoorzitterMaarten Koning
Algemeen SecretarisNikolai Jacobs
PenningmeesterRobert Landheer
Secretaris PolitiekSam Quax
Secretaris OrganisatieNikie van Thiel
Secretaris Scholing & VormingReinier Folkerts
Secretaris PromotieJet van Genuchten
Secretaris VoorlichtingIlja Boelaars
Internationaal Secretaris a.i.Robert Wintraecken
  
  
Oktober 2010 – April 2011
VoorzitterMaarten Koning
Algemeen SecretarisNikolai Jacobs
PenningmeesterRobert Landheer
Secretaris PolitiekCas van Kleef
Secretaris OrganisatieNikie van Thiel
Secretaris Scholing & VormingReinier Folkerts
Secretaris PromotieJet van Genuchten
Secretaris VoorlichtingIlja Boelaars
Internationaal SecretarisBen Burgers
  
  
April 2010 – Oktober 2010
VoorzitterThomas Bakker
Algemeen SecretarisNikolai Jacobs
PenningmeesterRobert Landheer
Secretaris PolitiekCas van Kleef
Secretaris OrganisatieMerel Mette Rademaker
Secretaris Scholing & VormingEva Kunst
Secretaris PromotieJochem Sprenger
Secretaris VoorlichtingCarola Zandbergen
Internationaal SecretarisErik van der Meij
  
  
Oktober 2009 – April 2010
VoorzitterThomas Bakker
Algemeen SecretarisJoyce Baars
Penningmeester (tot medio december)Wouter Verhaak
Penningmeester a.i.Robert Landheer
Secretaris PolitiekJolien van Hooff
Secretaris Organisatie a.i.Sabrina van Eijs
Secretaris Scholing & VormingEva Kunst
Secretaris Promotie a.i.Jochem Sprenger
Secretaris VoorlichtingCarola Zandbergen
Internationaal SecretarisErik van der Meij
  
  
April 2009 – Oktober 2009
VoorzitterRob Jetten
Algemeen SecretarisJoyce Baars
PenningmeesterSander Schelhaas
Secretaris PolitiekThijs Kleinpaste
Secretaris OrganisatieManon le Blanc
Secretaris Scholing & VormingJean-Pierre Nelk
Secretaris PromotieChris-Jan Kamminga
Secretaris VoorlichtingCarola Zandbergen
Internationaal SecretarisErik van der Meij
  
  
Oktober 2008 – April 2009
VoorzitterRob Jetten
Algemeen Secretaris a.i.Arend Meijer
PenningmeesterVincent Luijnenburg
Secretaris Politiek (tot medio februari)Fleur de Groot
Secretaris VoorlichtingManon le Blanc
Internationaal SecretarisLisalotte van der Tas
  
  
April 2008 – Oktober 2008
VoorzitterFloris Kreiken
Algemeen SecretarisMaaike Alleblas
PenningmeesterEric Krijgsman
Secretaris PolitiekMarianne Meijssen
Secretaris Scholing & VormingBoyd van Dijk
Secretaris PromotieChantal Weijers
Secretaris PersPeter van Gool
Internationaal SecretarisLisalotte van der Tas
  
  
Oktober 2007 – April 2008
VoorzitterFloris Kreiken
Algemeen Secretaris a.i.Maaike Alleblas
PenningmeesterEric Krijgsman
Secretaris EvenementenLex Sietses
Secretaris PolitiekMarianne Meijssen
Secretaris Scholing & VormingMark Santcroos
Secretaris PromotieChantal Weijers
Secretaris PersPeter van Gool
Internationaal SecretarisLisalotte van der Tas
  
  
April 2007 – Oktober 2007
VoorzitterTon Monasso
Algemeen Secretaris (tot medio juni)Jeroen Schelhaas
Algemeen Secretaris a.i. (vanaf medio juni)Kevin van Halderen
PenningmeesterEric Krijgsman
Secretaris PolitiekJan Wouter Langenberg
Secretaris Scholing & VormingInge Jansen
Secretaris PromotieFloris Kreiken
Secretaris PersAlon de Lieme
Internationaal Secretaris a.i.Jeroen Mimpen
  
  
Oktober 2006 – April 2007
VoorzitterTon Monasso
Algemeen SecretarisJeroen Schelhaas
Penningmeester (tot medio februari)Kim van Aerle
Penningmeester a.i. (vanaf medio februari)Ton Monasso
Secretaris PolitiekJan Wouter Langenberg
Secretaris Scholing & VormingInge Jansen
Secretaris PromotieFerry Nagel
Secretaris PersAlon de Lieme
Internationaal Secretaris a.i.Fréderique Petit
  
  
April 2006 – Oktober 2006
VoorzitterReinout de Vries
Algemeen SecretarisRosa van der Tas
PenningmeesterThijs Brandenburg
Secretaris PolitiekHugo van Haastert
Secretaris OrganisatieAnita Vink
Secretaris Scholing & VormingJeroen Mimpen
Secretaris PromotieFerry Nagel
Secretaris VoorlichtingBram Fokke
Internationaal SecretarisTjeerd Dierckxsens
  
  
Oktober 2005 – April 2006
VoorzitterReinout de Vries
Algemeen SecretarisRosa van der Tas
PenningmeesterThijs Brandenburg
Secretaris PolitiekHugo van Haastert
Secretaris OrganisatieAnita Vink
Secretaris Scholing & VormingJeroen Mimpen
Secretaris PromotieBas Nijboer
Secretaris VoorlichtingBram Fokke
Internationaal SecretarisTjeerd Dierckxsens
  
  
April 2005- Oktober 2005
VoorzitterJan Paternotte
Algemeen SecretarisIrene van den Broek
PenningmeesterMarco Brandt
Secretaris PolitiekAlexander Scholtes
Secretaris OrganisatieMartine van Schoor
Secretaris Scholing & VormingReinout de Vries
Secretaris PromotieMichiel Uitdehaag
Secretaris PersReinout de Vries a.i.
Internationaal SecretarisBart Woord
  
  
Oktober 2004 – April 2005
VoorzitterJan Paternotte
Algemeen SecretarisIrene van den Broek
PenningmeesterMarco Brandt
Secretaris PolitiekAlexander Scholtes
Secretaris OrganisatieMartine van Schoor
Secretaris Scholing & VormingReinout de Vries
Secretaris PromotieMichiel Uitdehaag (nov-apr) a.i.
Secretaris PersBart Luijkx
Internationaal SecretarisBart Woord
  
  
April 2004 – Oktober 2004
VoorzitterVincent Verkoelen (apr-aug)
Jan Paternotte (aug-okt) a.i.
Algemeen SecretarisJacqueline van der Woude
PenningmeesterMarco Brandt
Secretaris PolitiekSalima Belhaj
Secretaris OrganisatieAnnemarijn Koop (apr-mei)
Martine van Schoor (jun-okt) a.i.
Secretaris Scholing & VormingJan Paternotte
Secretaris PromotieMichiel Kellner
Secretaris PersMichiel Hazen
Internationaal SecretarisBart Woord
  
  
Oktober 2003 – April 2004
VoorzitterVincent Verkoelen
Algemeen SecretarisJacqueline van der Woude
PenningmeesterPeter Luijten
Secretaris PolitiekSalima Belhaj
Secretaris OrganisatieAnnemarijn Koop
Secretaris Scholing & VormingJan Paternotte
Secretaris PersMichiel Hazen
Secretaris PromotieMichiel Kellner
Internationaal SecretarisDaniëlle Paulssen
  
  
April 2003 – Oktober 2003
VoorzitterVincent Verkoelen
Algemeen SecretarisFloriske Bodisco Massink
PenningmeesterPeter Luijten
Secretaris PolitiekBart Luijkx
Secretaris OrganisatieMaaike Heijnen
Secretaris Scholing & VormingMarc de Droog
Secretaris PersMichiel Hazen (mei-okt) a.i.
Secretaris PromotieMichiel Kellner
Internationaal SecretarisDaniëlle Paulssen
  
  
Oktober 2002 – April 2003
VoorzitterDaniëlle Paulssen a.i.
Algemeen SecretarisCarmen Rumt (okt-jan)
Floriske Bodisco Massink (jan-apr) a.i.
PenningmeesterPeter Luijten
Secretaris PolitiekBart Luijkx
Secretaris OrganisatieMaaike Heijnen
Secretaris Scholing & VormingMarc de Droog
Secretaris Pers & PromotieKomala Dubois
Internationaal SecretarisDaniëlle Paulssen
  
  
April 2002 – Oktober 2002
VoorzitterJasper Hörmann
Algemeen SecretarisHermien Lankhorst
PenningmeesterMaurits van der Hoofd (apr-jun)
Wouter Brunia (jun-okt) a.i.
Secretaris PolitiekHans Giesing
Secretaris Pers & PromotieDiederik Brink (apr-jul)
Internationaal SecretarisDaniëlle Paulssen
Algemeen BestuurslidWouter Brunia
Algemeen BestuurslidKim Waanders
  
  
November 2001 – April 2002
VoorzitterJasper Hörmann
Algemeen SecretarisHermien Lankhorst
PenningmeesterMaurits van der Hoofd
Secretaris PolitiekHans Giesing
Secretaris OrganisatieGerzon Eenkhoorn a.i.
Secretaris Pers & PromotieDiederik Brink
Internationaal SecretarisWouter Brunia
  
  
April 2001 – November 2001
VoorzitterJasper Hörmann
Algemeen SecretarisIvo Spanjersberg
PenningmeesterMaurits van der Hoofd
Secretaris Organisatie, Scholing & VormingHans Giesing
Secretaris Pers & PromotieDiederik Brink (aug-nov) a.i.
Internationaal SecretarisWouter Brunia
  
  
November 2000 – April 2001
VoorzitterJasper Hörmann
Algemeen SecretarisIvo Spanjersberg
PenningmeesterEdgar Zaagsma
Secretaris PolitiekKemal Rijken
Secretaris Organisatie, Scholing & VormingHans Giesing (dec-apr) a.i.
Internationaal SecretarisWouter Brunia
Algemeen BestuurslidRogier van Rooij