#

Bestuursvacatures

22 Sep 2010

Op het najaarscongres in Nijmegen komen er veel bestuursvacatures vrij. Naast maarliefst 6 LB-vacatures, zijn er 4 INCO-vacatures en 1 Kasco-vacature beschikbaar. Wil je je kandideren, lees dan verder, download het kandidaatstellingsformulier en stuur dit naar het LB.

Ben je geïnteresseerd in een bepaalde functie, dan raden we je sterk aan om contact op te nemen met de aftredende bestuurder.

 

Het kandidaatsstellingsformulier is hier te downloaden. De deadline voor opname in het congresboek ligt op vrijdag 22 oktober. Later ingediende formulieren worden gepubliceerd in het addendum (deadline donderdag 27 oktober vóór 12.00). Kandidaten die zich later aanmelden dienen zelf voor verspreiding te zorgen.

 

Vacatures LB:

-       Voorzitter (aftredend: Thomas Bakker, thomas.bakker@jongedemocraten.nl )

-       Secretaris Promotie (aftredend: Jochem Sprenger, jochem.sprenger@jongedemocraten.nl )

-       Secretaris Organisatie (aftredend: Merel Rademaker, merel.rademaker@jongedemocraten.nl )

-       Secretaris Voorlichting (aftredend: Carola Zandbergen, carola.zandbergen@jongedemocraten.nl )

-       Secretaris Internationaal (Aftredend: Erik van der Meij, erik.vandermeij@jongedemocraten.nl )

-       Secretaris Scholing & Vorming (aftredend: Eva Kunst, eva.kunst@jongedemocraten.nl )

 

Vacatures INCO:

Voorzitter

Tijd: 8 uur per week

Taken: De voorzitter van het INCO-bestuur is verantwoordelijk voor het aansturen van het bestuur, het leiden van de bijeenkomsten van de commissie en fungeert als eerste aanspreekpunt voor de Internationaal Secretaris in het Landelijk Bestuur. De functie Voorzitter INCO neemt gemiddeld 8 uur per week in beslag. Jij bent geïnteresseerd in buitenlandse politiek en neemt graag het voortouw.

Algemeen secretaris
Tijd: 4 uur per week (wisselend per activiteit)

Taken: Als algemeen secretaris ben je het eerste aanspreekpunt voor leden die geïnteresseerd zijn in internationale discussies en activiteiten. Tevens draag je zorg voor een deel van de communicatie, zowel binnen het bestuur als naar leden en andere geïnteresseerden toe. Denk daarbij aan de verslagen van meetings, het bijhouden van de website en het verzorgen van de digitale nieuwsbrief. Je houdt de ledenlijst bij en onderhoudt de social media.


Secretaris organisatie
Tijd: Wisselend. Gemiddeld 4 uur per week in geval van activiteiten.

Taken: Als secretaris organisatie ben je verantwoordelijk voor de organisatie van de grotere activiteiten, zoals een bezoek aan het Europees Parlement in Brussel en grotere debatten en discussieavonden. Verder draag je zorg voor een algemene jaarplanning en onderhoud je de communicatie met afdelingen en werkgroepen over mogelijke activiteiten.


Algemeen bestuurslid
Tijd: Wisselend. Gemiddeld 4 uur per week in geval van activiteiten.

Taken: Je ondersteunt de rest van het bestuur. Beheert een specifiek onderdeel zoals een werkgroep of project. Momenteel bestaan de werkgroepen: Midden-Oosten, Latijns-Amerika, Kaukasus en wordt er gewerkt aan Europa, je kan hier ook je eigen invulling aan geven. Verder denken je mee over de te plannen activiteiten. Een redelijk vrije positie dus.

 

Vacatures Kasco:

- Lid (aftredend: Maarten Koning, maarten.koning@jongedemocraten.nl )

Categorie: Mededelingen